Tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas „Adata – 2022“

Tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas „Adata – 2022“ Marijampolėje birželio 16 dieną surengtas jau 9-ąjį kartą. Šiemet savo kolekcijas moksleiviai pristatė ir gyvai, ir nuotoliu – pademonstruota beveik 30 kolekcijų. Jaunųjų kūrėjų darbai buvo vertinami skirtingų amžiaus grupių kategorijose. Mūsų mokyklą atstovavo 5-8 klasių mokiniai.

Kolekcija „Voro vestuvės“ sulaukė komisijos pripažinimo ir buvo įvertinta I-ojo laipsnio diplomu.

Mokiniai Justina Milončiūtė (7a klasė), Ervina Čebatoriūtė (7a klasė), Ugnė Banytė (7a klasė), Justė Barušauskaitė (7a klasė),  Smiltė Čepavičiūtė (7cklasė), Austėja Šalčiūnaitė (8d klasė),  Ugnė Matonytė (5c klasė), Viltė Valinčiūtė (5c klasė), Aura Leiberytė (6c klasė), Ugnė Mašalaitytė (6c klasė),  Urtė Kučinskaitė (6c klasė), Beata Baliukevičiūtė (7a klasė), Morta Smelstoriūtė (7c klasė), Goda Rainytė (7a klasė), Nojus Liutkevičius (7a klasė),  Aironas Ulevičius (7b klasė ) sukūrė ir  pristatė 16-os kostiumų kolekciją „Voro vestuvės“. Kolekciją padėjo kurti kiti drabužių “Dizaino studijos” nariai ir mūsų mokyklą lankanti ukrainietė Kseniia Kulieshova.

Iš renginio grįžome su geriausiais įspūdžiais ir dovanomis. Organizatoriai dalyvius apdovanojo medžiagų atraižomis, kurios pravers kuriant naujas kolekcijas.

[ngg src=”galleries” ids=”714″ display=”basic_thumbnail”]