1A klasės mokinių išvyka į Šunskų fazanyną

Apniukusį gegužės 31 dienos rytą 1A klasės mokiniai lydimi mokytojos Odetos Paulauskienė ir bibliotekininkės Kristinos Plečkaitienės išvyko į Šunskų fazanyną. Visus pasitiko fazanyno direktorius Rimas  Lekeckas. Jis aprodė visą fazanyną, papasakojo apie jame esančius gyventojus bei planuojamus įsigyti gyvūnus.

Šiuo metu yra 18-19 rūšių fazanų: himalajinis, Elijoto, Svaino, bananinis, sidabrinis, deimantinis, auksinis, juodasis frankolinas, tragopanas, mėlynasis ir rudasis ausytieji fazanai. Dar yra nemažai povų rūšių: paprastasis,  baltasis ir keletas kitų. Prie  šių paukščių draugiškai gyvena papūgos, patarškos, apuokas, putpelės. Paukščių kompaniją papildo voveraitės ilgauodegės bei alpakos, kurioms vardus rinko mūsų mokyklos mokiniai. Pernai viena alpaka po susižalojimo  neišgyveno, todėl šiemet planuoja įsigyti tamsiai rudą ir juodą alpakas.

Paukščių gretas papildo ir žmonių dovanojami įvairūs fazanai, tarp jų yra buvusio mero  V. Brazio, R. Valiuko ir A. Stagniūno ir kitų fazanai.

Pasivaikščioję po fazanyną dar aplankėme Šunskų bažnyčią, skulptūrų parką, pasivaikščiojome sveikuolių – masažiniu taku. Tada susėdome ant suoliukų šalia žaidimų aikštelės pavalgyti , po ilgo pasivaikščiojimo buvome labai išalkę. Pasistiprinę pažaidėme judriuosius žaidimus ir važiavome namo. Vaikai ekskursija liko labai patenkinti ir papildė savo turimas žinias apie paukščius bei kitus gyvūnus.

[ngg src=”galleries” ids=”700″ display=”basic_thumbnail”]