Konferencija „Ateities mokyklą kuriame kartu“

Po ilgos tylos (dėl COVID-19 ribojimų) gegužės 5 dieną progimnazijos salė vėl prisipildė šurmulio – vyko Metodinės tarybos suorganizuota konferencija „Ateities mokyklą kuriame kartu“. Dalyvavo mokytojai, 3-8 klasių mokinių ir tėvų atstovai – visi, kam rūpi, kokia mūsų mokykla bus ateityje. Susirinkusius pasveikino progimnazijos direktorė Gražina Jakovickienė, buvęs mūsų mokyklos mokytojas, dabar l.e.  Švietimo , kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigas, Nerijus Mašalaitis. Savo mintis išsakė mokinių ir tėvų atstovai. Visi su dideliu susidomėjimu klausėsi psichologės Astos Blandės pranešimo. Po to konferencijos dalyviai išsiskirstė darbui „Kūrybinėse dirbtuvėse“- 5 grupėse diskutavo apie tai, kokios norėtų ateities pamokos, kokie turėtų būti sėkmingi mokiniai ir tėvai. Vyko tikrai atviri ir konstruktyvūs pokalbiai.  Išgrynintas mintis apie ateities pamoką, mokinius ir tėvus grupių atstovai pristatė salėje. Pagrindinės sąvokos vis kartojosi – bendravimas, nebijojimas klysti, klausymas ir išklausymas, kūrybiškumas, bendradarbiavimas, palaikymas, atsakingumas ir kitos. Po psichologės Astos Blandės ir progimnazijos direktorės Gražinos Jakovickienės apibendrinimų ir pabaigos žodžių skirstytis daugelis neskubėjo. Galbūt tai rodo, kaip buvo pasiilgta bendrystės, buvimo kartu…

[ngg src=”galleries” ids=”690″ display=”basic_thumbnail”]