Respublikinis konkursas „Kamštelių vajus“

Nuo 2012 metų vykstančio respublikinio konkurso „Kamštelių vajus“ tikslas – surinkti kuo daugiau gamtoje išmėtytų plastikinių butelių kamštelių ir juos perdirbti.

Šis konkursas yra iniciatyvos EKODAIKTAI.LT dalis. Jos tikslas – šviesti visuomenę, skatinti gyventi ir leisti laisvalaikį sveikai, naudoti ekologiškas priemones, tausoti aplinką ir energijos šaltinius, skleisti žinią apie tokių paslaugų naudą

Mūsų mokykla šiame konkurse buvo užregistruota 2020 metais, bet tais metais konkursas neįvyko dėl bendros situacijos šalyje (COVID-19). Tad mūsų mokinių surinktus kamštelius konkursui pristatėme šį rudenį. Padėkos raštai ir simboliniai „Kamštelių vajaus” pieštukai įteikti 1A, 1C, 2C, 4A, 4B, 4C, 7A, 7B, 7E klasėms. Dėkojame aktyviems mokiniams ir mokytojams, kuriems rūpi gamta ir jos švara.

Šioje nuorodoje pati konkurso organizatorė pasakoja apie 10 metų vykstantį renginį.

https://fb.watch/9d5ceblSFm/

[ngg src=”galleries” ids=”644″ display=”basic_thumbnail”]