DofE programos bandomasis žygis

DofE programoje dalyvaujantys jaunuoliai atkakliai ruošėsi ilgai lauktam bandomajam žygiui. Nors ir dirbdami nuotoliniu būdu, atliko daug paruošiamųjų darbų: išklausė pirmosios pagalbos, gaisrinės ir civilinės saugos, saugaus eismo ir kitus būtinus instruktažus, išmoko skaityti žemėlapį, išsiaiškino, kaip teisingai susikrauti kuprinę, susipažino su  reikalinga informacija, be kurios negalėtų iškeliauti į žygį.

Šiek tiek apniukusį ir vėjuotą gegužės 29-osios rytą dvi DofE dalyvių komandos išsiruošė į bandomąjį žygį. Abi dalyvių komandos bandomajam žygiui pasirinko tą patį maršrutą: Igliauka – Pašlavančio piliakalnis.  Prie šio piliakalnio apsistojo ir nakvynei. Dalyviai įsirengė jaukias stovyklavietes, kūrė laužus, virė grikių košę, gamino troškinį, linksmai leido laiką žaisdami bendravimo žaidimus.

 Kartu su žygių vadove M. Paltanavičiene komandos aptarė žygį,  analizavo patirtas sėkmes ir nesėkmes, atkreipė dėmesį į tai, ką galėtų patobulinti kvalifikacinio žygio metu. Dalyviai su nekantrumu laukia dar vieno žygio.

Linkime jiems sėkmės, gero oro ir puikių įspūdžių.

[ngg src=”galleries” ids=”624″ display=”basic_thumbnail”]