Tarptautinės „Kings“ olimpiados finalistai

Šį rudenį vienuolika mūsų mokyklos  pradinių klasių mokinių dalyvavo tarptautinėse „Kings“ olimpiadose. Devyni mokiniai buvo pakviesti į šių olimpiadų finalus, tačiau dalyvauti apsisprendė tik 4 mokiniai: 3 mokiniai iš 4a klasės (mokytoja Odeta Romanova) ir vienas iš 2b klasės (mokytoja Zita Matusevičienė). Ketvirtokai dalyvavo pasaulio pažinimo, anglų kalbos ir lietuvių kalbos olimpiadų finaluose.

Olimpiadų rezultatai buvo vertinami 100 proc. sistema. Ketvirtokė Ugnė Nurutdinova  lietuvių kalbos olimpiadoje surinko 96,92 proc. , o anglų kalbos finale surinko 95,45 proc. (mokytoja Gintarė Valskienė). Justas Kraipavičius taip pat dalyvavo dviejuose finaluose: pasaulio pažinimo (90,94 proc.) ir anglų kalbos (88,71 proc., mokytoja Snieguolė Vyšniauskienė),  Gabrielius Šalaševičius dalyvavo tik pasaulio pažinimo olimpiados finale ir surinko  88,11proc.

Antros klasės mokinys Adris Romanov dalyvavo dviejuose antros klasės  ir dviejuose trečios klasės olimpiadų finaluose. Geriausiai sekėsi  trečios klasės lietuvių kalbos finale. Jis surinko 100 proc. Lietuvoje tokių mokinių buvo net dvylika, todėl visi buvo pakviesti į superfinalą išsiaiškinti nugalėtojo. Superfinalas vyko „Zoom“ platformoje, stebint organizatoriams. Įtampa buvo didžiulė, nes jis juk tik antrokas, o varžėsi su trečiokais. Nepaisant to, kad superfinalo metu buvo iškilę techninių nesklandumų,  jam atiteko 9 vieta.  Gautas paguodos prizas. Adris trečios klasės anglų kalbos (mokytoja Gintarė Valskienė) olimpiados finale surinko taip pat labai daug – 99,56 proc. Antros klasės matematikos olimpiados finale šis mokinys surinko 97,97 proc., o pasaulio pažinimo finale – 98,48 proc.

Labai džiaugiamės mokinių pasiekimais, noru išbandyti save, tobulėti ir vis siekti geresnių rezultatų. Linkime sėkmės ir kitose olimpiadose.