DofE programos apdovanojimai

Rugsėjo 24 d. Jono Totoraičio progimnazijos DofE komanda, lydima vadovių Neringos Miliūnienės ir Rūtos Pečkauskienės, vyko į programos apdovanojimų ceremoniją. Organizatoriai dalyvius  pakvietė į  Vilniuje esantį viešbutį „Pirklių namai“. Į šią garbingą net dvi dienas organizuojamą ženklelių įteikimo ceremoniją susirinko daugiau kaip 120 dalyvių iš įvairių Lietuvos mokyklų, lydimų savo DofE vadovų, žygio vadovų, mokyklų vadovų.

Ceremonijoje dalyvavo Jungtinės Karalystės ambasadorius Brian Olley, kuris pasveikino Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų dalyvius ir priminė programos metu įgautos patirties ir praktinių įgūdžių svarbą. Linkėjo optimizmo, pasitikėjimo savo jėgomis. Renginio svečius savo pasirodymais džiugino „Lietuvos balso“ dalyvė Karina bei Pijus Vaškevičius. Pastarasis privertė ne vieną aikčioti iš nuostabos  stebint, kokius mokslinius bandymus galima atlikti su skystu azotu.

Renginyje Miglei Tamašauskaitei, Dovydui Kriaučiūnui, Alvijai Andriukaitytei, Augustei Bagdonaitei įteikti sertifikatai ir bronzos ženkleliai. Mokiniai didžiuojasi savo pasiekimais ir yra pasiryžę siekti sidabro ir aukso ženklelių.

Programos koordinatorė Neringa Miliūnienė

[ngg src=”galleries” ids=”574″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]