Tarptautinės DofE apdovanojimų programos kvalifikacinio žygio pristatymas

Liepos 31 d. Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos DofE komanda kvietė progimnazijos bendruomenės narius ir miesto gyventojus į tarptautinės apdovanojimų programos kvalifikacinio žygio pristatymą.

Komanda išbandė ne vieną maršrutą Marijampolės apskrityje. Kvalifikaciniam žygiui dalyviai išsikėlė tikslą: keliaujant 28 km maršrutu Patilčiai – Klevinė – Igliauka – Zomčinė – Šakališkiai, išsiaiškinti, ar jis tinka poilsiautojams, mėgstantiems žygius pėsčiomis. Žygio metu komanda akylai stebėjo aplinką, fiksavo ir, žinoma, karštai diskutavo, ar šis maršrutas tikrai tinkamas.

Komanda paruošė pateiktis ir pristatė jas susirinkusiems. Renginio vedėja Miglė Tamašauskaitė įvardijo šio maršruto teigiamas puses, pateikė rekomendacijų, ką būtų galima tobulinti, kad maršrutas Patilčiai – Klevinė – Igliauka – Zomčinė – Šakališkiai būtų dar patrauklesnis ir labiau domintų poilsiautojus. Komanda vienbalsiai nutarė, kad šis maršrutas tikrai tinkamas kiekvienam ir rekomendavo būtinai jį išbandyti. Plačiau apie renginį galite sužinoti paspaudę šią nuorodą: 

Programos kordinatorė Neringa Miliūnienė

[ngg src=”galleries” ids=”572″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]