eTwinning kokybės ženklelis mūsų progimnazijoje!

Smagu kai atostogaujant pasiekia puikios naujienos apie nuveiktus darbus per mokslo metus.

Šiais mokslo metais mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo trijuose eTwinning projektuose. Vienas iš jų, t.y. Sing my Song, baigėsi birželio mėnesį. Jo metu mokiniai susipažino su Graikijos, Turkijos ir Lenkijos kultūra bei istorija per šių šalių muzikinį paveldą. Projekto metu buvo sukurtas muzikinis albumas, kuriame projekte dalyvaujančios mokyklos atliko partnerių mokyklų parinktas dainas jų gimtąja kalba. Tokiu būdu mokiniai per labai trumpą laiką turėjo išmokti ir atlikti dainas jiems visiškai nežinomomis kalbomis.

Pasibaigus projektui buvo pateikta paraiška kokybės ženkleliui gauti. eTwinning Kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius eTwinning projektus. Jie pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą.

Smagu pasidžiaugti, kad projektas Sing my Song Lietuvos nacionalinės paramos tarnybos buvo įvertintas kokybės ženkleliu. Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas pedagogų ir mokyklų, kuriose šie pedagogai ugdo vaikus, kad jų tarptautinė eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Ugdytiniams tai -paskatinimas už jų pastangas, o mokyklai – viešas jos pripažinimas europinėje bendradarbiavimo veikloje.

Mokytoja Rūta