TURIME KUO DIDŽIUOTIS

Mūsų mokyklos mokinių pavardės mirga ir tarp Marijampolės jaunųjų matematikų olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojų bei prizininkų pavardžių. Džiaugiamės šiais mokiniais:

Matas Stankevičius (5c klasė) – I vieta,

Titas Žilinskas (7b klasė) – I vieta,

Miglė Sajetauskaitė (7d klasė) – II vieta,

Morta Smelstoriūtė (5c klasė) – III vieta.

Norime pasidžiaugti 5-8 klasių mokinių pasiekimais tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Į savivaldybės dešimtukus savo klasių grupėse pateko šie mokiniai: Vytenis Pucėta (5c klasė), Morta Smelstoriūtė (5c klasė), Ainė Galinaitytė (5c klasė), Nojus Vyšniauskas (6a klasė), Vilius Aleknavičius (6a klasė), Mantvydas Kučinskas (7a klasė), Titas Žilinskas (7b klasė), Justas Miliūnas (7b klasė), Laura Pečkauskaitė (7b klasė), Justas Čižauskas (7b klasė), Mantas Gaižutis (8d klasė).

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo tarptautinėje matematikos olimpiadoje „Kings Lietuva“. Pirmojo lygmens diplomus gaus Nojus Vyšniauskas (6a klasė), Joris Norkeliūnas (6c klasė), Augustė Dereškevičiūtė (6e klasė), Vėjas Plikynas (5b klasė). Antrojo lygmens diplomus gaus Smiltė Zinkevičiūtė (6e klasė), Aidenas Lensbergas (7c klasė), Vakarė Gluoksnytė (8c klasė).

Kaip ir kasmet nepamirštame matematikos edukacinio konkurso „Olympis“. Turime ir čia kuo pasidžiaugti. Pirmojo laipsnio diplomais įvertinti Joris Norkeliūnas (6c klasė), Rusnė Norkevičiūtė (6a klasė). Antrojo laipsnio diplomas – Elvinai Šalaševičiūtei (7d klasė).

Linkime ir toliau sėkmingai keliauti matematikos labirintais ir rinkti lengvai gliaudomus žinių riešutus.

Matematikos mokytojos