Trečiokų projektinė veikla paskutinę mokymosi savaitę

Paskutinę mokslo metų savaitę trečių klasių mokiniai dalyvavo projektinėje veikloje „Pirmyn į vasarą“.  Pirma diena buvo „Meno diena gamtoje“.  Vaikai vaikštinėjo gamtoje  ir kūrė paveikslus iš aplinkoje rastų gamtos gėrybių. Atsiskleidė begalinis vaikų kūrybiškumas bei laki vaizduotė. Kai kurie mokiniai sukūrė ne po vieną, o net po kelis darbelius.

Kadangi šiuo metu labai apriboti susitikimai ir supa mus nežinia, kaip ir kur galėsime praleisti vasarą, kada laisvai galėsime susitikti su būriu draugų,  antrą dieną mokiniai rašė laišką vasarai, žemei ir draugams. Vieni laiškuose išreiškė ilgesį draugams, kiti dėkojo žemei, kad ji yra nuostabi ir gali ja grožėtis, treti atkreipė dėmesį , kad per karantiną atsigavo gamta ir padarė išvadas, kad žmogus labai kenkia gamtai, jos nesaugodamas. Dalino patarimus keliautojams, kaip saugoti ją.  Mokiniai labai pasiilgo vasaros ir atostogų, juk dirbo ilgai ir daug, tad laiškuose atskleidė savo svajones, kaip jie nori praleisti šią vasarą. Kai kurie nuogąstavo, ar pavyks įgyvendinti savo planus ir svajones šią vasarą.

Trečią dieną mokiniai apsilankė virtualiame Palangos gintaro muziejuje. Apžiūrinėdami muziejų , mokiniai išsirinko tai, kas juos labiausiai nustebino ir sužavėjo. Neprasprūdo pro akis ne tik didžiausias saulės akmuo ar dirbiniai iš gintaro, bet ir inkliuzai, net pastebėjo marmurines kolonas ir įspūdingus laiptus.

Savaitės projektą užbaigė  mokiniai pristatinėdami  savo darbus klasės draugams, dalindamiesi patirtais  įspūdžiais, patirtimi per video pamoką.

[ngg src=”galleries” ids=”560″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]