Netradicinio ugdymo diena, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui

Kovo 10 diena Jono Totoraičio progimnazijoje netradiciniam ugdymui buvo pasirinkta neatsitiktinai. Šią dieną 5-8 klasių mokiniams buvo organizuotos veiklos, ugdančios meilę gimtajam kraštui, primenančios Lietuvos istorijos etapus. Akcentuotas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metis.

Pirmosios veiklos metu mokiniai demonstravo savo kūrybingumą. Grupelėmis jie kūrė akrostichus, kurių eilučių pirmosios raidės sudarė žodį „Lietuva“. Taip pat gamino trijų spalvų vėjo malūnėlius, kuriais vėliau papuošė pievelę prie įėjimo į progimnaziją. Vėliau mokiniai žiūrėjo ir aptarė lietuviškus kino filmus: 5-6 klasių mokiniai prisiminė istorinį lietuvių žygį žiūrėdami filmą „Skrydis per Atlantą“, o 7-8 klasės bandė suprasti laisvės troškimą, atskleistą filme „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“.

Paskutinis šios dienos akcentas – šventinis mokinių koncertas progimnazijos kiemelyje. Šio koncerto metu progimnazijos direktorė Gražina Jakovickienė ne tik visus pasveikino Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, bet ir padėkojo menininkei Ievai Voroneckytei, progimnazijos fojė papuošusiai Jono Totoraičio portretu ir žodžiais, atspindinčiais progimnazijoje puoselėjamas vertybes.

[ngg src=”galleries” ids=”530″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]