Protmūšis „Nulipk nuo sofos“

Jau antri metai iš eilės Jono Totoraičio progimnazijoje Vilkaviškio vyskupijos jaunimo centras organizuoja susitikimus su jaunimu, kviesdamas juos popiežiaus Pranciškaus žodžiais: „Nulipk nuo sofos“. Vieno iš tokių susitikimų metu, vasario 5 dieną, Jono Totoraičio progimnazijoje buvo organizuojamas protmūšis „Nulipk nuo sofos“, skirtas Bažnyčios aktualijoms, vyskupijos istorijai bei asmenybėms pažinti.

Protmūšyje dalyvavo 5 komandos iš Marijampolės savivaldybės. Tai Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, Marijampolės marijonų gimnazijos, „Ryto“ pagrindinės mokyklos ir Jono Totoraičio progimnazijos atstovai. Kiekvieną komandą sudarė keturi mokiniai. Jono Totoraičio progimnazijai atstovavo 8 c klasės mokinių komanda „Totoraitukai“, kurią paruošė tikybos mokytojai P. Kajokas ir B. Žemaitienė.

Mūsų progimnazijos aštuntokams teko išbandyti jėgas su kitų mokyklų vyresnių (9-10) klasių mokiniais. Protmūšyje „Nulipk nuo sofos“ mūsų mokyklos komanda „Totoraitukai“ laimėjo trečiąją vietą.

[ngg src=”galleries” ids=”516″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]