Mūsų progimnazijos komandos „DreamBusters“ ir „IT students“ – tarptautinio konkurso „Ventspils IT challenge 2019” finale

Progimnazijos komandų sukurti vaizdo siužetai buvo sėkmingai įvertinti tarptautiniame IT konkurse „Ventspils IT challenge 2019“. Konkursui buvo pateikti net 533 vaizdo siužetai. Mūsų komandos kviečiamos lapkričio 13-15 dienomis dalyvauti finaliniame etape Latvijoje, Ventspilyje. Komandos „DreamBusters“ nariai – aštuntos klasės mokiniai Mantas Gaižutis, Arnas Balaika ir Dovydas Kriaučiūnas. Komandos „IT students“ nariai – Rasa Komisaraitytė, Ignas Stankevičius ir Vilius Aleknavičius.

Siužetus galite peržiūrėti paspaudę šias nuorodas:


https://www.youtube.com/watch?v=BKIhsa4kQms

Trumpai apie konkursą

Kodėl verta dalyvauti konkurse? Tai puiki galimybė 1-12 klasių mokiniams patikrinti savo žinias, išmokti ką nors naujo, susipažinti su jaunimu iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Suomijos bei gauti vertingų dovanų, nes šiais metais bendras apdovanojimų fondas pasiekė 12 000 Eur.

Moksleiviai, kurie pateks į finalą, praleis tris įdomias dienas Ventspilyje, spręs įvairias užduotis, svečiuosis technologijų įmonėse, dalyvaus įvairiose pramogose. Konkurso finalistams bus padengtos kelionės išlaidos, apmokėtas gyvenimas Ventspilyje konkurso metu (nakvynė ir maitinimas), vyks poilsiniai renginiai ir žinomų muzikos grupių koncertai.

Konkursas „Ventspils IT challenge 2019” šiais metais bus turtingas įvairių įdomių išbandymų, kurių metu mokiniai galės išbandyti savo žinias ir pademonstruoti kūrybiškumą. Konkurso organizatoriai pasirūpino, kad trys dienos, kurias finalistai praleis Ventspilyje, būtų kupinos linksmybių ir teigiamų emocijų.

Daugiau informacijos rasite: http://ventspilsitc.com/

IT mokytojai Nerijus Mašalaitis ir Almantas Raškauskas