Pasiruošimas tarptautiniam konkursui „Ventspils IT challenge 2019“ (video)

Ventspilis nevengia iššūkių! Jau ketvirtus metus konkurse „Ventspilio IT iššūkis“ („Ventspils IT challenge“) 4-12 klasių moksleiviai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos kviečiami varžytis ir parodyti savo gebėjimus taikant kūrybines technologijas. Konkursas vyks dviem etapais ir prasidės rugsėjo 10 d. nuotoliniu etapu, truksiančiu iki spalio 14 d., kurio metu reikės atlikti atrankos užduotį.

Geriausios komandos bus pakviestos į Ventspilį nuo lapkričio 13 d. iki 15 d. varžytis didžiajame finale,  mėgautis Ventspilio svetingumu, užmegzti naujų kontaktų ir įgyti nepamirštamų įspūdžių. Bendras piniginių prizų fondas kasmet auga ir šiais metais jį sudaro jau beveik 12 000 Eur! Piniginį prizą gaus visa komanda, įskaitant komandos mokytoją. Paraiška pateikiama konkurso svetainėje www.ventspilsitc.com.

Konkurso nuotoliniame etape, nuo rugsėjo 10 d. iki spalio 12 d., moksleiviai turės atlikti įvairias užduotis. Jas įvertinus bus nustatyti finalininkai, kurie bus pakviesti į tiesiogiai vykdomą konkurso etapą. Šis konkurso etapas Ventspilyje jauniausiems moksleiviams (A grupė) bus surengtas lapkričio 14-15 d., o kitų grupių moksleiviams truks diena ilgiau – nuo lapkričio 13 d. iki 15 d. Pirmą dieną vyresnieji moksleiviai susipažins, suformuos tarptautines komandas ir dalyvaus įvairioje veikloje, kuri leis jiems užmegzti kontaktus ir susipažinti su Ventspiliu. Antrą dieną prie konkurso prisijungs jauniausieji dalyviai ir visi moksleiviai varžysis, atlikdami konkurso finalines užduotis. Dienos pabaigoje planuojami vakariniai poilsio renginiai. Trečią, konkurso baigiamąją, dieną moksleiviai vyks į ekskursiją po Ventspilį ir dalyvaus apdovanojimų ceremonijoje.

Praėjusiais metais progimnazijos komanda laimėjo 3 vietą ir 600 eurų piniginį prizą.

Šiais metais mūsų progimnazija subūrė dvi šaunias komandas ir nusprendė sudalyvauti šiame konkurse.

IT mokytojai Nerijus Mašalaitis ir Almantas Raškauskas


 
https://youtu.be/BKIhsa4kQms