Gerumo diena progimnazijoje

Prieš mokinių kalėdines atostogas progimnazijoje oganizuota netradicinio ugdymo diena – Gerumo diena. Mokyklos bendruomenė susitelkė, kad galėtų visą likusį advento laikotarpį dalintis gerumu vieni su kitais, o netradicinio ugdymo diena – tarsi dar vienas stabtelėjimas, susimąstymas, kad gerais darbais turime pradžiuginti kitus ne tik advento, šv. Kalėdų laikotarpiais, bet ir kasdieniame gyvenime.

Šią dieną mokiniams buvo organizuojamos įvairios veiklos. Diena prasidėjo advento ir šv. Kalėdų prasmės priminimu. Vėliau mokiniai gamino atvirukus, kuriuose užrašė linkėjimus švenčių proga, ir laisvės, troškimų, svajų simbolį – paukštį (pasirinkta sniegena kaip žiemos paukštis). Paukščiai ir atvirukai su gražiausiais ir nuoširdžiausiais mūsų progimnazijos mokinių linkėjimais buvo dalinami miestelėnams, savivaldybės vadovams, tokia dovana įteikta ir Šunskų šv. Marijos Magdalietės parapijos bažnyčiai, vaikų lopšelio-darželio „Rūta“ darželinukams.

Gerumo diena baigėsi renginiu „Kristus Jėzus – mano viltis“, kurio metu mokiniai giedojo, dainavo, šoko, pristatė keturias advento žvakes, suvaidino miniatiūrą apie žmogų, kuris savo gyvenimo kelyje patiria įvairiausių pagundų, tačiau Dievo atradimas, Jėzaus gimimas širdyje pripildė jo gyvenimą meilės ir laimės.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios Gerumo dienos organizavimo. Visiems jaukaus Kūčių vakaro ir džiugių šv. Kalėdų.

Organizatoriai