Progimnazijos mokiniai tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos mokiniai dalyvavo tarptautiniame knygų skirtukų mainų projekte. Skirtukų mainų projektas suteikia galimybę paprastu, bet įdomiu būdu dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų naudojantis mokyklų bibliotekomis visame  pasaulyje. Projekte dalyvauja ne tik Europos, bet  ir kitų žemynų vaikai.

Mokinių pagaminti elektroniniai knygų skirtukai lapkričio mėnesį buvo išsiųsti į kitas Europos mokyklas. Mums atitekę partneriai – Kroatijos mokykla „School Kruševica“ ir dvi Portugalijos mokyklos: „Barbosa du Bocage“ ir „Golegã Schools grouping and Azinhaga Pombalinho“. Viena iš mokyklų mūsų sukurtais skirtukais pasidalino savo svetainėje (norėdami peržiūrėti spauskite ČIA). Portugalijos mokyklos mokinių darbus galima pamatyti https://www.youtube.com/watch?v=NgSKUc8U3_U

Kitų mokyklų darbus pamatysite nuotraukose.

Popierinių skirtukų partneriai mūsų mokyklai teko Slovėnijos mokykla. 8c klasės mokiniai, padedant mokytojai Aušrai Slančiauskaitei, pagamino skirtukus siuvinėtus simegrafijos būdu ir išsiuntė kartu su linkėjimais.

IT mokytojas Nerijus Mašalaitis

Technologijų mokytoja Aušra Slančiauskaitė