Viktorina „Sveikai gyvenu“

Jono Totoraičio progimnazijoje jau dešimti metai tradiciškai minima Pasaulinė maisto diena. Minint šią dieną, lapkričio 7 d. buvo organizuota viktorina „Sveikai gyvenu“, kurioje savo sumanumą ir aktyvumą demonstravo šeštų klasių mokiniai. Šiame renginyje taip pat dalyvavo ir gausus būrys svečių iš Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos bei „Šaltinio“ progimnazijos.

Viktorina prasidėjo komandų prisistatymu. Po to teko atlikti daug įvairių ir įdomių užduočių, kurias parengė technologijų mokytoja Aušra Slančiauskaitė. Komandos nustebino puikiomis žiniomis apie sveiką mitybą. Kiek sunkiau sekėsi įminti mįsles, tačiau sirgaliai su margaspalviais plakatais skatino klasės draugus nepasiduoti, gerai ir greitai atlikti užduotis.

Viktoriną laimėjo progimnazijos šeimininkai – 6b klasės komanda, surinkusi 288 taškus. Antroji vieta atiteko Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos komandai, trečioji vieta – svečiams iš „Šaltinio“ progimnazijos. Nugalėtojai  apdovanoti Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtais prizais.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems.