Pasiruošimas tarptautiniam konkursui „Ventspils IT challenge 2018“ (video)

Prasideda konkursas „Ventspilio IT iššūkis 2018“

Ventspilis nevengia iššūkių! Jau trečius metus konkurse „Ventspilio IT iššūkis“ (Ventspils IT challenge) 4-12 klasių moksleiviai iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos kviečiami varžytis ir parodyti savo gebėjimus taikant kūrybines technologijas. Konkursas vyks dviem etapais ir prasidės rugsėjo 10 d. nuotoliniu etapu, truksiančiu iki spalio 12 d., kurio metu reikės atlikti atrankos užduotį.

Geriausi komandos bus pakviestos į Ventspilį nuo lapkričio 7 d. iki 9 d. varžytis didžiajame finale,  mėgautis Ventspilio svetingumu, užmegzti naujų kontaktų ir įgyti nepamirštamų įspūdžių. Bendras piniginių prizų fondas kasmet auga, ir šiais metais jį sudaro jau beveik 12 000 EUR! Piniginį prizą gaus visa komanda, įskaitant komandos mokytoją. Paraiška pateikiama konkurso svetainėje www.ventspilsitc.com

Konkurso nuotoliniu etapu, nuo rugsėjo 10 d. iki spalio 12 d., moksleiviai turės atlikti įvairias užduotis. Jas įvertinus bus nustatyti finalininkai, kurie bus pakviesti į tiesiogiai vykdomą konkurso etapą. Šis konkurso etapas Ventspilyje jauniausiems moksleiviams (A grupė) bus surengtas lapkričio 8-9 d., o kitų grupių moksleiviams šis etapas truks diena ilgiau – nuo lapkričio 7 d. iki 9 d.

Pirmąją dieną vyresnieji moksleiviai susipažins, suformuos tarptautines komandas ir dalyvaus įvairioje veikloje, kuri leis jiems užmegzti kontaktus ir susipažinti su Ventspiliu. Antrą dieną prie konkurso prisijungs jauniausieji dalyviai, ir visi moksleiviai varžysis, atlikdami konkurso finalines užduotis. Dienos pabaigoje planuojami vakariniai poilsio renginiai. Trečią, konkurso baigiamąją, dieną moksleiviai vyks į ekskursiją po Ventspilį ir dalyvaus apdovanojimų ceremonijoje.

Mūsų progimnazija subūrė šaunią komandą „DreamBusters“ ir nusprendė sudalyvauti šiame konkurse.

IT mokytojai Nerijus Mašalaitis ir Almantas Raškauskas