Vaikų vasaros poilsio stovykla „Sveika vasarėle!“

Birželio 4 – 8 dienomis progimnazijoje vyko dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Sveika vasarėle!“.  Stovykla pakvietė progimnazijos pradinių klasių mokinius užsiimti įvairia veikla nuo 9 iki 12 val. Rytais atvykus į progimnaziją mokiniai papusryčiaudavo ir kartu su socialinėmis pedagogėmis vykdavo į įvairias veiklas.

Pirmadienį ir antradienį mokiniai lankėsi Marijampolės visuomenės sveikatos biure, kur kartu su visuomenės sveikatos stiprinimo specialiste Aušra Ralyte užsiėmė įvairiomis veiklomis. Mokiniai grįždavo ne tik laimingi, bet ir su žiniomis apie sveiką gyvenseną, bei sveiką mitybą.

Trečiadienį stovyklautojai lankėsi Palaiminto Jurgio Matulaičio muziejuje, kur sužinojo ne tik Palaiminto Jurgio Matulaičio biografijos faktus, tačiau ir istorinių faktų apie Marijampolės miesto įkūrimą.

Ketvirtadienį mokiniai pramogavo ir poilsiavo Jono Rygiškių gimnazijos stadione. Berniukai žaidė krepšinį ir futbolą, mergaitės džiaugėsi smėliu ir saulės spinduliais.

 Penktadienį prieš atsisveikinant su stovyklautojais, apsilankėme Marijampolės priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje, kur išgirdome meškiuko Jorio nuotykius su ugnimi. Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspektorė Ilona Barauskienė mokiniams priminė apie saugų elgesį vandenyje. Vėliau vaikai galėjo pasižvalgyti garaže ir apžiūrėti techniką, kurią naudoją gelbėtojai, bei pabendrauti su jais. Grįžus į progimnaziją mokiniams papietavus atsisveikinome iki kitos vasaros.

Socialinė pedagogė  Jolita Žukelienė