Mokyklos diena

Gegužės 31 dieną Jono Totoraičio progimnazijoje šurmuliavo jau gilias tradicijas menanti devynioliktoji Mokyklos diena.
Šventė prasidėjo pirma netradicine pamoka, kurios metu mokiniai kūrė pristatymus apie Lietuvos miestus ir gaminosi mokyklines vėliavėles eisenai.  Po pirmosios pamokos vyresniųjų klasių mokiniai rikiavosi eisenai į Šv. arkangelo Mykolo baziliką, kur buvo aukojamos šv. Mišios už mirusius ir gyvus mokytojus, mokinius bei jų tėvelius. Šventinės eisenos priekyje tradiciškai nešama progimnazijos vėliava.
Tuo metu pradinių klasių mokiniai stebėjo ir grožėjosi pradinių klasių mokinių pasirodymais „Progimnazijos talentai“ konkurse. Jame savo talentą galėjo parodyti kiekvienas norintis. Talentingiausio pradinuko konkurse pirmoji vieta už nuostabų šokį atiteko 2a klasės mokiniui Martynui Ulkštinui, antroji vieta 3b klasės mokiniui Dominykui Bieliūnui ir jo partnerei, o trečioji vieta – 1b klasės mokinių kolektyvui „Totoraičiukai“.
Po pietų šventė tęsėsi lauke, kuriame vyko „Gero elgesio“ medalių apdovanojimai bei 2017-2018 mokslo metų progimnazijos geriausiųjų mokytojų ir mokinių apdovanojimai. Šiemet už pavyzdingą elgesį apdovanotas net 31 progimnazijos mokinys. Taip pat įteiktos padėkos ir diplomai už dalyvavimą įvairiose olimpiadose, konkursuose. Progimnazijos direktorė džiaugėsi ir dėkojo mokytojams ir mokiniams už šių mokslo metų pasiekimus.
Mokyklos dienos šventę vainikavo progimnazijos būrelių, kolektyvų pasirodymai. Taip pat mokinius pradžiugino jų pačių iniciatyva organizuotas 7-8 klasių mokinių turnyras „Orientavimasis KITAIP“, kuriame mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis bei pademonstruoti puikius gebėjimus orientuotis mokyklos erdvėse.
Šventė buvo šauni, visi buvome linksmi ir kupini įspūdžių!