Muzikos festivalis „Vaikystės spalvos“

Pavasaris gausus kultūriniais renginiais  mūsų mieste. Gegužės 23 d. Marijampolėje vyko savivaldybės mokyklų vaikų dainų ir sakralinės muzikos festivalis „Vaikystės spalvos“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Šio renginio globėjai Marijampolės savivaldybės administracija ir „Ryto“ pagrindinė mokykla.  Festivalyje dalyvavo 270 moksleivių iš 10 – ties Marijampolės savivaldybės mokyklų. Mūsų mokyklos du    chorai vadovaujami muzikos mokytojų Audronės Pečkienės ir Linos Šuliakauskienės taip pat dalyvavo šiame festivalyje.  Renginys prasidėjo Šv. Mišiomis Šv. Arkangelo Mykolo bazilikoje, kur visi chorai giedojo bendras giesmes. Vėliau šventė tęsėsi poezijos parke. Čia kolektyvai atliko iš anksto numatytą chorinių dainų repertuarą. Renginį papuošė ir mūsų mokyklos  šokių kolektyvas, vadovaujamas  mokytojos Agnės Amalienė, bei TAU folkloro ansamblis „Senapilė“, vadovaujamas Dalios Venckienės. Po renginio visus dalyvius atgaivino  rėmėjų „ICECO“  saldžios dovanėlės.

Muzikos mokytoja Audronė Pečkienė