5- 6 klasių anglų kalbos olimpiada

Šiais metais pirmą kartą mūsų mokykloje vyko 5- 6 klasių anglų kalbos olimpiada, kur pasitikrinti savo žinias ir palenktyniauti su savo bendraamžiais susirinko patys išmaniausi mūsų mokyklos „anglistai“. Mokiniai, pažiūrėję klipą apie neįgalų berniuką, turėjo atsakyti į pateiktus klausimus, perskaitę tekstą apie robotus, turėjo parinkti teisingus atsakymus ir išreikšti savo nuomonę apie robotų vaidmenį ateityje, įrašyti tekste apie pingvinus praleistus žodžius, bei parašyti trumpą pasakojimą. Tarp mokinių vyko įnirtinga kova, tačiau susumavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai. 5 klasių tarpe I-ąją vietą laimėjo L. Pečkauskiatė (5b), II-ąją- M. Senkus (5d), III-iąją- J. Bulota (5d). 6 klasių nugalėtojai: I-oji vieta- A. Andriukaitytė (6a), II-oji vieta- V. Raulinaitis (6d) ir III- ioji vieta skirta D. Kriaučiūnui (6e). Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems didžiausios sėkmės bei neprarasti noro tobulėti.

Anglų kalbos mokytojos