Kvietimas. Bėgimas už Marijampolę.

Didelius ir mažus, jaunus ir vyresnius jau penktus metus iš eilės kviečiame į mūsų mieste vyksiantį bėgimą už Marijampolę, kuris vyks gegužės 27 d.! Tai puiki proga parodyti, kad mes, miesto gyventojai, mylim savo miestą, esam vieningi, linksmi ir aktyvūs, nepaisant savo amžiaus ir sportinio pasiruošimo. O dar smagiau suburti Jūsų kolektyvą, įtraukti vaikus, o galbūt ir tėvelius bėgimui – kuri mokymo įstaiga nenorėtų pasidžiaugti ir pasipuikuoti aktyvia bendruomene?

Vaikams iki 12m. skirtas 500m. bėgimas, kuris vyks šalia pagrindinio starto. Nors registracija yra būtina, mokama bus tik bėgimo dieną, todėl paskubėkite registruoti vaikučius iš anksto nemokamai! Pagrindiniu vaikų bėgimo rėmėju tapo „UAB Kazakevičiaus implantalogijos centras“, kurio dėka vaikų prie starto lauks pramogos ir smagi loterija. Įveikus distanciją mažųjų laukia ne tik medaliai, bet ir „Playmobil“ dovanėlės, ekologiška „Auga“ sriuba, nemokami „Aliaska“ ledai ir gardūs „Mantinga“ kepiniai.

5km, 10km ir 21, 098km bėgikai taip pat mėgausis atrakcijomis, loterijomis, skanumynais ir svarbiausia – ypatingais, specialiai bėgimui sukurtais medaliais, žyminčiais, kad trasą įveikėte Lietuvos kultūros sostinėje 2018 – Marijampolėje! Tai bus kiekvieno bėgančio pasididžiavimas.
Taip pat organizuojamas pažintinis žygis, į kurį registracija nebūtina – žygeiviai iškeliaus, o mes bėgsime už Marijampolę!

Informacija ir registracija internete: http://www.marijampolesbegimas.lt

Bėgant didesnėms nei 20 žmonių grupėms, taikomi mažesni registracijos įkainiai. Rašykite ar skambinkite mums, esame atviri ir lankstūs, nes svarbiausia yra dalyvauti!

Bėgam už Marijampolę 2018m. organizatoriai.
tel.: 8 655 16006
El. paštas: begamuzmarijampole@gmail.com
www.marijampolesbegimas.lt