Akcija „Padovanok tikėjimą ligoniui“

Pasaulinė sveikatos diena kasmet minima balandžio 7-ąją. Šią šventę inicijuoja Pasaulio sveikatos organizacija nuo 1950 metų ir atkreipia kiekvieno mūsų dėmesį į savo sveikatą, jos stiprinimą, o šiais metais dar ir primena apie vitaminų svarbą.

Šią dieną minėjome Marijampolės ligoninės traumotologijos skyriuje. Enrika Uldytė ir Viltė Klibaitė išsakė ligoniams viltingus žodžius.

„ Jums, kurie šiandieną esate čia, tikriausiai gyvenimas matomas kitokiomis spalvomis nei aš jį matau. Todėl aš pas jus ir atėjau, atnešiau linksmas savo nuotaikas, šviesias pavasario spalvas ir truputį laimės, kurią vaikų rankos sudėjo į laimės medžius. Patikėkite! Ir šie laimės medžiai jums atneš tai, ko labiausiai šiuo metu jums trūksta – gerą sveikatą“.

Savo norą, kad niekas nebūtų vienišas ir beviltiškai pasimetęs, kovodamas su savo liga, išsakėme gydytojams. Jiems dėkojome už profesionalumą bei kantrumą kuriant ligoniams gyvenimo džiaugsmą ir tveriant brangiausią žmogaus turtą – sveikatą.

Gera – daryti gera! O kai tai jau daroma penktus metus, tai užplūsta ir jubiliejiniai jausmai. Džiugu prisiminti penkerių metų minėjimus Marijampolės ligoninėje; padovanotus 58 laimės medžius ir ligonių laimės ašaras, kuomet juos glaudžia prie savęs bei dėkoja virpančiomis iš susijaudinimo lūpomis; jautrų ir nuoširdų gydytojų, kapeliono Remigijaus Maceinos, kitų ligoninės darbuotojų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Pedagogė Jolanta Sikorskytė-Klibienė