Pasaulinė vandens diena

Kiekvienais metais kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. J. Totoraičio progimnazijoje vyko renginys, skirtas šiai dienai paminėti. Žmogus be maisto gali išgyventi kelis mėnesius, be vandens – vos keletą dienų. Taigi vanduo- mūsų gyvybė, mūsų energija, mūsų sveikata! Akcijos metu mokiniai buvo vaišinami vandeniu, o išgėrę stiklinę vandens gavo po mėlyną skrituliuką, kurį įklijavo į vieną didelį lašą. Renginio pabaigoje lašas buvo pilnai užpildytas.

 1-4 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Piešinius vertino komisija: technologijų mokytoja A. Slančiauskaitė bei dailės mokytoja E. Jesiūnienė. Pačių gražiausių piešinių autoriai apdovanoti Marijampolės Visuomenės sveikatos biuro dovanomis ir diplomais. I vietą laimėjo 1 b kl. mokinė Juta Jankauskaitė, II vietą –  2a kl. greta Simanauskaitė, o III vietą užėmė 1c kl. mokinė Ieva Gylytė.

Taip pat šią dieną vyko ir integruotas geografijos ir sveikatos priežiūros konkursas- kryžiažodžio sprendimas „Vanduo- tai mūsų turtas“. Dalyvavo penkios šeštokų komandos.  I vietos nugalėtojais tapo 6c klasės komanda „H2O Boys“. Visos komandos buvo apdovanotos atminimo dovanomis, padėkomis ir diplomu.

Dėkoju 8d klasei bei jų vadovei Aušrai Slančiauskaitei, geografijos mokytojai Marijai Paltanavičienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Neringai Miliūnienei už pagalbą ruošiant šią gražią šventę.

Sveikatos priežiūros specialistė Erika Jankauskienė