Garbingos padėkos

„Sutikime atkurtos mūsų valstybės 100-mečio jubiliejų su džiaugsmo jausmu ir pasididžiavimu jos kūrėjais, garbinga Lietuvos istorija. Tegul šventė pražysta mūsų trispalvėmis, skamba per visą šalį ir platųjį pasaulį, sujungdama praeitį ir dabartį, suvienydama mūsų balsus ir širdis“, – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Bendraminčių studijos „Neišmesk“ ir pailgintos dienos grupės mokiniai įkvėpti šio Lietuvos Prezidentės kvietimo organizavo akciją „100 gerumo Lietuvai“ ir sulaukė garbingų padėkų iš Lietuvos Respublikos Prezidento Kanceliarijos bei Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos.

„Dėkojame už Jūsų dėmesį ir atsakingą požiūrį, siekį ir pastangas saugoti didžiausią turtą – Lietuvos gamtą. Linkime Jums sėkmės visuose Jūsų darbuose“, rašoma Lietuvos Respublikos Prezidento Kanceliarijos asmenų aptarnavimo skyriaus laiške, kuriame atsiunčiama ir Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės nuotrauka su autografu.

Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos viešųjų ryšių skyriaus vyriausiasis specialistas Selemonas Paltanavičius dėkoja bendraminčių studijos „Neišmesk“ mokiniams ir vadovei Jolantai Sikorskytei-Klibienei, pailgintos dienos grupės mokiniams ir pedagogei Rasai Alaburdienei už sveikinimus, akcijos dvasinius ir materialius palinkėjimus bei žada kreiptis pristigus kūrybinių sumanymų.

Džiugu skaityti tokius laiškus, džiaugtis pavykusiu bendradarbiavimu ir nudirbtais darbais bei moderuoti naujus sumanymus.