Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių viktorina „Šypsausi gimtajam kraštui“ ir piešinių konkursas

Kovo 7 d. Jono Totoraičio progimnazijoje vyko Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių viktorina „Šypsausi gimtajam kraštui“ bei respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Mano šimtmečio Lietuva“,  skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ir įprasminti. Viktorinoje dalyvavo septynios komandos: Želsvos pagrindinės mokyklos komanda „Želsva“, „Saulės“ pradinės mokyklos komanda „Spinduliukai“, Sasnavos pagrindinės mokyklos komanda „Sasnava“, „Smalsučio“ pagrindinės mokyklos komanda „Smalsučiai“, Petro Armino pagrindinės mokyklos komanda „Trupinėliai“, Ryto pagrindinės mokyklos komanda „Švyturiukai“ ir Lenkijos Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinės mokyklos komanda „Sukcinukas“.

Visos komandos buvo labai kūrybingos ir išradingos. Viktorinos metu mokiniams buvo užduodami klausimai apie Lietuvą, jos papročius, tradicijas, lankytinas vietas. Mokiniams teko prisiminti Lietuvos istorijai reikšmingus įvykius, datas bei asmenybes. Vaikai noriai atsakinėjo, stebino savo žiniomis.

Viktorinos „Šypsausi gimtajam kraštui“ ir respublikinio pradinių klasių mokinių piešinių konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais už kūrybiškumą bei sumanumą ir puikias žinias apie Lietuvą.  Viktorinos nugalėtojais tapo „Saulės“ pradinės mokyklos komanda „Spinduliukai“. Piešinių konkurso nugalėtojai:

nugalėtojai