konkursas „Spelling Bee – 2017”

Lapkričio 23d. mūsų mokykloje vyko anglų kalbos konkursas „Spelling Bee- 2017”. Tai populiariausias konkursas Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis konkursas mūsų mokykloje vyko antrą kartą ir jis sutapo su JAV švenčiama Padėkos diena.
Konkurse varžėsi 5- 8 klasių mokiniai. Jų užduotis buvo pasakyti paraidžiui išgirstą žodį. Mokiniai jaudinosi, klydo, taisėsi, tačiau galiausiai nugalėtojai buvo išaiškinti. Sveikiname Mantvydą Kučinską (5A/ I vieta), Laurą Pečkauskaitę (5B/ II vieta), Igną Simokaitį (5C/ III vieta), Nojų Karkazą (6A/ I vieta), Jorį Pauliukaitį (6C/II vieta), Pijų Novogrodskį (6B/ III vieta), Arnoldą Kronkaitį (7A/ I vieta), Matą JuknelĮ (7D/ II vieta), Gustą Mickų (7A/ III vieta), Roką Migauską (8E/ I vieta) ir Deimilę Asipavičiūtę (8B/ II vieta).
Nuširdžiai dėkojame mūsų nuolatiniam rėmėjui knygynui „Humanitas“ už įteiktus prizus.

Anglų kalbos mokytojos