Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Siekiant stiprinti moksleivių suvokimą apie asmeninio pasirinkimo svarbą sprendžiant aplinkosaugos problemas, spalio 25 d. Lietuvoje jau ketvirtą kartą vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada, organizuojama Elektronikos platintojų asociacijos (EPA), bendradarbiaujant su LGMA, Kauno technologijos universitetu bei komikų grupės „Humoro klubas“. Olimpiados užduočių sprendimas buvo vykdomas elektroninėje platformoje, Kauno technologijos universiteto virtualioje mokymosi aplinkoje open.ktu.edu.
Klausimyną sudarė 25 klausima pagal šias temas: atliekų rūšiavimas, energijos taupymas, globalinės problemos, žiedinė ekonomika. Atlikimo laikas – 20 min.
Šioje olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos 7 – 8 kasių mokinių komanda, kuriai pasiruošti padėjo biologijos mokytojas M. Stebuliauskas, chemijos mokytoja –  Z. Skystimienė, fizikos mokytojai – A. Valiukienė ir A. Mikuckis bei geografijos mokytoja M. Paltanavičienė. Mūsų mokyklos komanda surinko 66 balus iš 100, o geriausiai užduotis atliko šie mokiniai:

  1. Uldytė Enrika – 8 d klasė – 100 balų
  2. Danilevičiūtė Neila – 8 d klasė – 98 balai
  3. Juozupaitytė Deimantė – 7d klasė – 88 balai
  4. Paltanavičius Evaldas -8 a klasė – 84 balai.
  5. Gaidelytė Samanta -8 a klasė – 83 balai
  6. Grigaravičius Domantas – 8 a klasė – 80 balų.