IT komanda „DreamBusters“ pateko į tarptautinį konkursą Ventspilyje

Progimnazijos komandos „DreamBusters“ sukurtas vaizdo siužetas buvo sėkmingai įvertintas tarptautiniame IT konkurse „Ventspils IT challenge 2017“. Konkursui vertinti buvo pateikti net 193 vaizdo siužetai. Komanda kviečiama Lapkričio m. 15–17 dienomis dalyvauti finaliniame etape Latvijoje, Ventspilyje. Komandos nariai: Evaldas Paltanavičius (8A), Domantas Grigaravičius (8A) ir Matas Sajatauskas (6C).

Trumpai apie konkursą

Kodėl verta dalyvauti konkurse? Tai puiki galimybė 1-12 klasių mokiniams patikrinti savo žinias, išmokti ką nors naujo, susipažinti su jaunimu iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, bei gauti vertingų dovanų, nes šiais metais bendras apdovanojimų fondas pasiekė 10 000 EUR.

​Moksleiviai, kurie pateks į finalą, praleis tris įdomias dienas Ventspilyje, spręs įvairias užduotis, svečiuosis technologijų įmonėse, dalyvaus įvairiose pramogose. Konkurso finalistams bus padengtos kelionės išlaidos, apmokėtas gyvenimas Ventspilyje konkurso metu (tame tarpe  nakvynė ir maitinimas), vyks poilsiniai renginiai ir žinomų muzikos grupių koncertai.

Konkursas “Ventspils IT challenge 2017” šiais metais bus turtingas įvairiais įdomiais išbandymais, kurių metu mokiniai galės išbandyti savo žinias ir kūrybiškai pasireikšti. Kad vaikai už įdėtą laiką ir darbą gautų pasitenkinimą, konkurso organizatoriai pasirūpino, kad trys dienos, kurias finalistai praleis Ventspilyje, būtų kupinos linksmybių ir teigiamų emocijų. Viena iš tokių staigmenų, kurios laukia finalistų, bus grupės Carnival Youth koncertas.

Konkurso “Ventspils IT challenge 2017” finalas vyks tris dienas, lapkričio 15 – 17 dienomis. Pirmą konkurso dieną moksleiviai po tolimos kelionės bus pakviesti kartu pailsėti žaidžiant žaidimus ir dalyvaujant įvairiose linksmybėse. Vakaro eigoje planuojamas orientavimosi žaidimas mieste, viktorinos ir bendravimas. Vyresniųjų klasių moksleiviai turės galimybę susitikti su informacijos technologijų įmonės SIA “TestDevLab” atstovu ir technologijų ekspertu Kristapu Skuteli ir sužinoti apie naujausius technologijų pasiekimus, bei apie IT srities plėtros prognozes.

​Antrą konkurso dieną už tinkamai atliktus darbus ir išspręstas užduotis, moksleiviai turės galimybę dalyvauti organizatorių rengiamuose renginiuose ir pasiklausyti menininkų pasirodymų. Pagrindiniai renginio svečiai, kurie konkurso finalistų garbei surengs savo koncertą – grupė Carnival Youth! Latvių indiroko trio „Carnival Youth”  yra viena iš sėkmingiausių naujos kartos grupių ne tik Latvijoje, bet ir Baltijos šalių regione, tai patvirtina jų pergalė konkurse “European Border Breakers (EBBA)” arba «Europos ribų laužytojai» 2016 metais. Grupės muzika sujungia įkvepiančias melodijas su roko muzikos energija.

​Trečią, baigiamąją konkurso dieną dalyviai vyks į įvairias Ventspilio įmones, aplankys planetariumą, Ventspilio Aukštąją mokyklą ir kitas vietas. Dienos pabaigoje vyks konkurso “Ventspils IT challenge 2017” apdovanojimų ceremonija.

Daugiau informacijos rasite: https://www.itchallenge.eu/

IT mokytojas Nerijus Mašalaitis