Puikus pasirodymas konkurse „Kūrybiniai sprendimai šiuolaikinėse medijose“

Kokie geriausi kūrybiniai sprendimai vaizdo turinio kūrimui? Koks yra youtuberio kelias Lietuvoje ir ko reikia norint tapti populiariu? Ko reikia šiandieninėms medijoms ir kokia yra šių dienų skaitmeninė komunikacija? Šie ir kiti klausimai kvietė visus, besidominčius medijomis ir skaitmenine komunikacija, į spalio 26 d., Vilniuje, VGTU Kūrybinių industrijų fakultete vykusį renginį „Kūrybiniai sprendiniai šiuolaikinėse medijose“. Į renginį susirinko per 250 dalyvių iš Vilniaus, Visagino, Šiaulių, Kupiškio, Skuodo, Radviliškio, Elektrėnų, Kauno, Šilalės, Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų.

Šiuo renginiu VGTU Kūrybinių industrijų fakultetas tęsia kūrybinių industrijų ir medijų bendruomenės telkimą, šį kartą kviesdamas jaunuosius kūrybininkus ir jų mokytojus, studentus ir dėstytojus. Susirinkusiems dalyviams youtuberio kelius Lietuvoje pristatė garsūs ir jaunimo puikiai pažįstami youtuberiai Darius Kniūkšta ir Gediminas Gabalis, apie kūrybinius sprendimus kuriant vaizdo turinį pasakojo VGTU Verslo technologijų ir verslininkystės katedros dėstytojas Eigirdas Žemaitis.

Burti medijų bendruomenę fakultetas kartu su partneriais Vokietijoje (Štutgarto Medijos universitetas), Latvijoje (Rygos tarptautinė ekonomikos ir verslo administravimo aukštoji mokykla), Kroatijoje (Baltazar Zapresic Taikomųjų mokslų universitetas), Jungtinėje Karalystėje (Edinburgo Napier universitetas) bei partneriais Lietuvoje, pradėjo inicijavę ir įgyvendinę ES programos Erasmus+ finansuotą skaitmeninės komunikacijos projektą „Clustering Creativity“, kurio tikslas ugdyti skaitmeninės komunikacijos žinias, suburti naujųjų medijų bendruomenę, išryškinti medijų turinio kūrimo svarbą studijose ir tolimesnėje karjeroje.

Vykusio renginio “Kūrybiniai sprendimai šiuolaikinėse medijose” metu taip pat buvo paskelbti ir apdovanoti kūrybinių industrijų ir medijų raštingumo konkurso „Medijų Lietuva“ nugalėtojai.

Konkurso nugalėtojai:

III vieta – Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos komandos Dream Busters video „SAFE and GO“
Kūrybinė grupė: Evaldas Paltanavičius, Domantas Grigaravičius, Matas Sajatauskas
Vadovai: Nerijus Mašalaitis, Almantas Raškauskas

II vieta – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro video „Mokėk pasirinkti“
Kūrybinė grupė: Geda Andzelevičiūtė, Tautvydas Šlečkus, Deividas Bartkevičius, Rokas Antanavičius, Lukas Ambrazas
Vadovas: Modestas Mastavičius,

I vieta – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos video „Ateitis“
Kūrybinė grupė: Eimantas Petrikas, Justinas Čiaras
Vadovas: Algirdas Jasinevičius

Sveikiname šauniai pasirodžiusią progimnazijos komandą.