Pasiruošimas tarptautiniam konkursui „Ventspils IT challenge 2017“ (video)

Apie konkursą..
Konkursas “Ventspils IT challenge 2017” šiais metais bus turtingas įvairiais įdomiais išbandymais, kurių metu mokiniai galės išbandyti savo žinias ir kūrybiškai pasireikšti. Kad vaikai už įdėtą laiką ir darbą gautų pasitenkinimą, konkurso organizatoriai pasirūpino, kad trys dienos, kurias finalistai praleis Ventspilyje, būtų kupinos linksmybių ir teigiamų emocijų. Viena iš tokių staigmenų, kurios laukia finalistų, bus grupės Carnival Youth koncertas.
Konkurso “Ventspils IT challenge 2017” finalas vyks tris dienas, lapkričio 15 – 17 dienomis. Pirmą konkurso dieną moksleiviai po tolimos kelionės bus pakviesti kartu pailsėti žaidžiant žaidimus ir dalyvaujant įvairiose linksmybėse. Vakaro eigoje planuojamas orientavimosi žaidimas mieste, viktorinos ir bendravimas. Vyresniųjų klasių moksleiviai turės galimybę susitikti su informacijos technologijų įmonės SIA “TestDevLab” atstovu ir technologijų ekspertu Kristapu Skuteli ir sužinoti apie naujausius technologijų pasiekimus, bei apie IT srities plėtros prognozes.
Antrą konkurso dieną už tinkamai atliktus darbus ir išspręstas užduotis, moksleiviai turės galimybę dalyvauti organizatorių rengiamuose renginiuose ir pasiklausyti menininkų pasirodymų. Pagrindiniai renginio svečiai, kurie konkurso finalistų garbei surengs savo koncertą – grupė Carnival Youth! Latvių indiroko trio „Carnival Youth”  yra viena iš sėkmingiausių naujos kartos grupių ne tik Latvijoje, bet ir Baltijos šalių regione, tai patvirtina jų pergalė konkurse “European Border Breakers (EBBA)” arba «Europos ribų laužytojai» 2016 metais. Grupės muzika sujungia įkvepiančias melodijas su roko muzikos energija.
Trečią, baigiamąją konkurso dieną dalyviai vyks į įvairias Ventspilio įmones, aplankys planetariumą, Ventspilio Aukštąją mokyklą ir kitas vietas. Dienos pabaigoje vyks konkurso “Ventspils IT challenge 2017” apdovanojimų ceremonija.
Iki spalio 13 dienos dar galima užsiregistruoti konkursui “Ventspils IT ichallenge 2017”, kad parodytumėte save, pakovotumėte už finalo 10 000 EUR dydžio piniginių prizų fondą, bei praleistumėte tris nepamirštamas dienas Ventspilyje.
Mūsų progimnazija subūrė šaunią komandą „DreamBusters“ ir nusprendė sudalyvauti šiame konkurse. Sukūrėme video klipą mums aktualia tema.

IT mokytojai Nerijus Mašalaitis ir Almantas Raškauskas