FLL LEGO regioninės varžybos Kaune (Robotiada 2017)

Vasario 11 dieną progimnazijos mokiniai vyko dalyvauti į Kaune vykstančias regionines FLL LEGO varžybas. Buvome pasiruošę dalyvauti LEGO Robotų varžybų lauke ir pristatyti projektą.

Progimnazijos komandos TM TOTO nariai Evaldas Paltanavičius (7A klasė), Domantas Grigaravičius (7A klasė) ir Nojus Šikorskis (5C klasė) su savo kurtu robotu dalyvavo Animal Allies robotų lauko varžybose. Jose dalyvavo 17 komandų, tarp kurių buvo praeitų metų Lietuvos čempionai iš Kauno Jėzuitų gimnazijos, dvi komandos iš KTU inžinerijos licėjaus ir daug kitų komandų iš Kauno, Alytaus, Prienų. Pradžioje visos komandos turėjo galimybę atlikti po 3 važiavimus. Mūsų komanda paskutinio važiavimo metu surinko 74 taškus ir bendroje pirmojo etapo įskaitoje užėmė antrą vietą. Po pirmo etapo iš 17 komandų liko aštuonios. Antrame etape vyko tik vienas važiavimas, kurio metu puikiai pasirodėme ir surinkome 94 taškus. Po puikaus pasirodymo pusfinalyje patekome į varžybų finalą. Finale susitikome su Kauno Robotikos akademijos komanda. Ir vėl mūsų komanda parodė puikų pasirengimą ir maksimalią koncentraciją pasiekdama pergalę finale.

Komanda „AAA“, kurią sudarė Almantas Baltramonaitis (6E klasė), Arnoldas Kronkaitis (6E klasė) ir Arminas Kronkaitis (6E klasė) pristatė savo kurtą interaktyvią lesyklėlę. Komisijos nariai susidomėję klausėsi mūsų pristatymo, tačiau prizinių vietų laimėti nepavyko. Tikimės patobulintas projektas tolimesniame etape pasirodys sėkmingiau.

Sėkmingas pasirodymas įpareigoja kuo geriau pasiruošti finalinėms Robotiados varžyboms Kovo 24-25 dienomis Vilniuje, SIEMENS arenoje. Šiose varžybose dalyvaus visos Lietuvos komandos (apie 60 komandų), nugalėtojas atstovaus Lietuvą Europos čempionate.

Plačiau skaitykite:

http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/robotu-entuziastai-sprende-gyvunu-problemas-796644
http://www.lrt.lt/naujienos/mokslas_ir_it/1/163182/robotikos_entuziastai_greziasi_i_gyvunijos_pasauli#wowzaplaystart=700000&wowzaplayduration=375000