Technologijų idėjų mugėje – modelių pasirodymai, laimėjimai ir pravesti mokymai

Ankstyvą lapkričio 25 dienos rytą, vienuolika mokinių, trys pedagogės ir trečdalis autobuso eksponatų bei priemonių išvyko į Vilniaus LEU dalyvauti Technologijų idėjų mugėje. Grįžo ne tuščiomis, o su gausybe aplodismentų ir komplimentų, su laimėtomis dovanomis ir pažymėjimas, su naujomis pažintimis, kurios skleis J.Totoraičio progimnazijos vardą ir gražiu žodžiu minės čia dirbančius pedagogus.
Lietuvos edukologijos universiteto Technologijų ir technologinio ugdymo katedros bei Vilniaus miesto savivaldybės organizuotame renginyje visi dalyviai pamatė, įvertino ir išmoko tai, ką jiems buvome paruošę.
Renginio atidarymo metu buvo demonstruojama:

  • Mokytojos J. Sikorskytės-Klibienės ir jos mokinių sukurta rūbų kolekcija „Žvaigždė“.
  • Mokytojų J.Sikorskytės-Klibienės ir A. Albertynės mokinių sukurta rūbų kolekcija „Metų laikai“.

Įvairių technologijų pristatymo metu buvo vedami  mokymai:

  • Mokytoja A. Albertynė ir mokinės Vanesa Burokaitė, Justė Vaičiulionytė, Augustė Bražaitytė, Karolina Stepanovaitė, Gabija Jasevičiūtė, Austėja Mikalavičiūtė mokė dalyvius siūti skiautinius be siuvimo mašinos.
  • Mokytoja J. Sikorskytė-Klibienė ir mokinės Enrika Uldytė, Viltė Klibaitė, Evita Valinčiūtė, Gabrielė Ramaškaitė, Austėja Matusevičiūtė mokė dalyvius pasigaminti popierines lazdeles ir kurti padėkliuką.

Konkurse „Naujas daikto gyvenimas“ buvo pristatyti kūrybiniai darbai ir pelnyti laimėjimai.

  1. Mokytoja J. Sikorskytė-Klibienė ir jos Bendraminčių studijos „NEIŠMESK“ mokinės konkursui pateikė penkis kūrybinius darbus. Laimėjo tris prizines vietas:
  • Skulptūra-taupyklė „Pantera“ pelnė I-ąją vietą ir Enrika Uldytė džiaugėsi vertingais prizais;
  • Stalas pelnė II-ąją vietą ir Viltė Klibaitė įvertino didžiulį ilgalaikį savo atliktą darbą;
  • Rėmelis pelnė III-ąją vietą ir Gabrielė Ramaškaitė už tai dėkojo mokytojos idėjai, savo kantrybei bei savo sesei Kamilei, kuri jai pagelbėjo darbe.
  1. Mokytojos A. Petkevičienė ir A. Albertynė bei 7-8 klasių mokiniai konkursui pateikė kūrybinį darbą „Kitoks Adventinis vainikas“ ir buvo apdovanoti skatinamąją padėka bei dovanomis.

Dėkojame progimnazijos Direktorei už sudarytas sąlygas mums vykti į šį renginį, kuriame praturtėjome žiniomis, patirtimi ir neišmatuojamu antplūdžiu teigiamų emocijų. Tai mus (pedagoges ir mokines) įkvėpė dar kūrybiškesniam darbui, aktyvesniam bendradarbiavimui ir platesniems siekiams, kad galėtume savo ugdymo įstaigos vardą platinti Lietuvoje tik iš gerosios pusės.
 

Pedagogė

Jolanta Sikorskytė-Klibienė

15182489_10209741215958829_802418889_o

15204244_10209741136196835_2035312487_o