Ekskursija į Lenkijos sostinę Varšuvą

2016 m. gegužės 31 dieną 7C, 8B ir 8D klasės mokiniai išvyko į dviejų dienų ekskursiją po Lenkijos sostinę Varšuvą. Ekskursija prasidėjo ankstyvą rytą su puikia nuotaika. Pilnutėlis 50 vietų autobusas pajudėjo Varšuvos link.

Pirmoji vieta, kurią nutarėme aplankyti – Varšuvos Technikos muziejus. Buvo labai įdomu susipažinti su variklio veikimo principu, pirmaisiais kompiuteriais ir kitais įrenginiais. Įspūdingame pastate, įspūdingas ir muziejus.

Sekantis objektas – įspūdingos architektūros prekybos centras, kuriame papietavome ir tęsėme kelionę į Karaliaus rūmus. Juose išvydome prabanga tviskančius karaliaus apartamentus. Klausėmės istorijos mokytojo Romanto Žarsko pasakojimų.

Toliau vykome į nakvynės vietą. Truputį pailsėję išėjome pasivaikščioti po vakarinę Varšuvą. Likome sužavėti nuostabiu senamiesčiu ir kitais vaizdais esančiais miesto centre.

Pirmos dienos metu kiekvienas mokinys nužengė mažiausiai 22000 žingsnių ir 15 kilometrų J.

Sekančios dienos ryte išvykome į zoologijos sodą. Tai bene didžiausią įspūdį palikusi vieta visos ekskursijos metu. Daugybė įvairių gyvūnų nuo krokodilų iki pandų.

Toliau vykome į vieną iš gražiausių Lenkijos parkų Lazienki. Šiame parke aplankėme ir rūmus. Vėl klausėmės įdomių istorijos mokytojo pasakojimų, gėrėjomės nuostabiais parko vaizdais.

Ir paskutinė vieta kurią aplankėme, tai Olimpinis muziejus. Jame išvydome eksponatų susijusių su olimpinių žaidynių istorija. Didelį įspūdį paliko gausi olimpinių deglų ekspozicija.

Antros dienos metu kiekvienas mokinys nužengė mažiausiai 15000 žingsnių ir 10 kilometrų J

Pavargę, tačiau labai laimingi ir kupini teigiamų emocijų išvykome namo.

Esame labai laimingi ir dėkingi savo auklėtojams Mindaugui Jaruševičiui, Egidijui Milešinui, Nerijui Mašalaičiui, bei istorijos mokytojui Romantui Žarskui už nuostabią ekskursiją.