I-oji vieta ir taurė už ekologiškumą

Jau šešerius metus Enrika ir Viltė, penkerius metus Justė ir Gabija bei pirmus metus Vanesa ir Gabrielė su vadove Jolanta Sikorskyte-Klibiene kuria rankdarbius iš buitinių atliekų ir siekia įrodyti, kad iš šiukšlių galima sukurti gražių ir buičiai bei sau reikalingų dirbinių, kad dalelė metamų į šiukšliadėžę atliekų yra nuostabi priemonė kūrybinėje veikloje. Šiais mokslo metais kūryba dar labiau išsiplėtė ir yra sukurti šeši rūbų modeliai iš makulatūros. Šešis metus kaupta patirtis dirbant su popieriumi byloja, kad tik kūrybinio talento ir darbštumo „žvaigždės“ gali sukurti iš šios medžiagos rūbus ir net baldus. Tai kolekcija taip ir pavadinta „Žvaigždės“.

2016m. gegužės 19d. rūbų kolekcija „Žvaigždės“ laimėjo I-ąją vietą netradicinės mados konkurse „Mada ir ekologija“, kuris vyko Marijampolės jaunimo mokykloje.

Raginu visus, kurie grožisi gamta ir yra neabejingi jos švaros išsaugojimui, rūšiuoti buitines atliekas ir neįvardinti visko šiukšlėmis, kas tampa jums bebereikalingais daiktais, nes daug ką galimą panaudoti kūrybai. Nežinote, kaip tai daryti? Ateikite, teiraukitės – kursime kartu!

Pedagogė

Jolanta Sikorskytė-Klibienė