Anglų kalbos edukacinis renginys-spektaklis „Trys paršiukai”

Gegužės 17 d. Jono Totoraičio progimnazijos aktų salėje vyko anglų kalbos edukacinis renginys-spektaklis „Trys paršiukai” trečių, ketvirtų klasių mokiniams. Į renginį susirinko ne tik mūsų mokyklos ketvirtokai ir trečiokai, bet ir svečiai iš „Smalsučio” pradinės mokyklos.

Renginio dalyvius pasveikino progimnazijos direktorė Renata Zdanė, kuri priminė kaip svarbu mokytis užsienio kalbas ir puoselėti savo gimtąją kalbą.

8-ų klasių moksleivės Miglė, Kamilė, Andra, Ugnė ir Paulina suvaidino visiems gerai žinomą pasaką „Trys paršiukai”. Ją žiūrėdami, mokiniai prisiminė, kad ir žaidžiant, ir mokantis, ir dirbant reikia stengtis iš visų jėgų, kad galėtum didžiuotis pasiektais rezultatais. Spektaklio metu žiūrovai buvo įtraukti į įvairias veiklas, pvz. kartu su paršiukais darė mankštą, padėjo vilkui nupūsti namelį, ir t.t.

Po spektaklio žiūrovai atsakė į keletą klausimų, o už teisingus atsakymus buvo apdovanoti knygyno „Humanitas” įteiktais prizais. Pabaigoje mūsų aktorės pakvietė mokinius pažaisti žaidimą „Simon says“.

Mokiniai atsisveikino pilni įspūdžių. Aktorės sulaukė gausybės komplimentų. Dėkoju savo mokinėm už jų ilgą, kruopštų ir sąžiningą darbą.

Anglų kalbos mokytoja Rūta Pečkauskienė