Anglų kalbos edukacinis renginys – viktorina „Colourful Seasons and Festivals“

Š/m lapkričio 26d. pirmą kartą mūsų mokykloje vyko anglų kalbos edukacinis renginys – viktorina „Colourful Seasons and Festivals“. Renginio- viktorinos tikslas buvo prisiminti pagrindines britų ir amerikiečių šventes bei metų laikus, išmokti kažką naujo, gerai praleist laiką ir tiesiog pabūti visiems kartu kaip vienos bendruomenės nariai. Renginys vyko tą pačią dieną kaip ir amerikiečių mėgstama šventė- Padėkos diena, todėl pagrindinis šventės akcentas buvo kalakutas, moliūgai ir kiti atributai.

 Renginyje- viktorinoje dalyvavo šešios Marijampolės savivaldybės mokyklos, tai- Marijonų gimnazija, Šv, Cecilijos komanda, Petro Armino bei Rimanto Stankevičiaus pagrindinių mokyklų mokiniai, Padovinio pagrindinės mokyklos komanda ir, žinoma, šeimininkų, Jono Totoraičio progimnazijos, komanda. Komandas sudarė 6- 7 klasių mokiniai, kurie viktorinos metu atliko įvairias užduotis, o pertraukų metu gerą nuotaiką dalino mūsų mokyklos mokinių pasirodymai.

 Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad viktorinos nugalėtoja tapo Marijonų gimnazijos komanda. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda užėmė garbingą II vietą. Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos diplomais ir dovanėlėmis, o likusios komandos- padėkos raštais

 Nuoširdžiai dėkojame renginyje dalyvavusiems svečiams, mokiniams, jų mokytojams bei rėmėjams.