Mokytojų diena

Koks aukštas ir gilus, koks talpus žodis „Mokytojas“. Vien gyvenimu nepajėgiame jo išsemti, nes visą gyvenimą mokomės. Ir mokome – to, ką patys patyrėm, sužinojom, išmokom: padorumo, žmogiškumo, meilės, atjautos, gerumo, sąžiningumo… Nėra galo ir Tavo tarnystei, Mokytojau. Diena iš dienos, metai iš metų. Amžiai iš amžių. Kur mokytojas, ten ir knyga. Kur mokytojas, ten ir šviesa.

Just. Marcinkevičius

Kaip ir kiekvienais mokslo metais, gražiausią rudens šventę, Mokytojų dieną,  progimnazijoje paminime ypatingai. Nuo pat ankstyvo ryto mokykloje sklandė šventinis šurmulys ir puiki nuotaika. Mokiniai rinkosi nešini gėlėmis, progimnazijos vyriausieji, aštuntokai, visus mokytojus pasitiko su gėlėmis, originaliomis dovanėlėmis bei rytine kava, arbata.

Šią dieną progimnazijos bibliotekininkių iniciatyva pradėjo veikti mokytojų žaislų ir knygelių paroda „Vaikystę prisiminus“. Mokytojai  į parodą atnešė savo vaikystės žaislus, knygeles. Ne vienas eksponatas sukėlė šiltų prisiminimų mokytojams, o dabartinius mokinius stebino.

Ilgosios pertraukos metu  dainomis ir eilių posmais stiprybės, kantrybės, kūrybiškumo mokytojams linkėjo progimnazijos mokiniai. Jie atliko literatūrinę kompoziciją „Rudens simfonija“.

Po pamokų visi mokytojai buvo pakviesti į šventinį koncertą – siurprizą. Progimnazijos mokytojams koncertavo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas, vienas įžymiausių Lietuvos jaunosios kartos bosų Liudas Mikalauskas jam akompanavo daugelio tarptautinių konkursų laureatė pianistė Audronė Juozauskaitė.

Kupini gerų emocijų ir įspūdžių džiaugiamės šia nuostabia švente progimnazijoje.