Anglų kalbos konkursas „Mokykimės anglų kalbos kitaip“

Balandžio 23d., minėdami garsiausio britų klasiko V. Šekspyro gimimo ir mirties metines, Jono Totoraičio progimnazijos 8 klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos konkurse „Mokykimės anglų kalbos kitaip” Rygiškių Jono gimnazijoje. Mūsų mokyklai atstovavo „Happy Teens” komanda, kurią sudarė Ąžuolas Aukščiūnas (8B), Rasa Bielytė (8D), Paulina Draugelytė (8D), Martynas Paškevičius (8C), Nojus Naruševičius (8C) ir Milda Milašauskaitė (8E). Nors mūsų mokiniai buvo jauniausi, bet tikrai neprasčiausi – komandos prisistatymas buvo įvertintas aukščiausiais balais. Mokiniai atliko užduotis apie V. Šekspyro kūrybą, sužinojo, kas yra „Opshacom” ir atliko užduotį pagal tai. Rašė diktantą, pasitikrino gramatikos žinias, prisiminė abėcėlę. Žiūrovai pertraukų metu atliko įvairias užduotis, už kurias vėliau buvo apdovanoti. Buvo įdomu, nauja, o kartu ir smagu. Po renginio buvo paskelbti nugalėtojai, įteiktos padėkos. Mokiniai džiaugėsi savo pasirodymu konkurse, įsivertino savo žinia ir  pastebėjo spragas.
 

Anglų kalbos mokytoja Rūta Pečkauskienė