Atvira, integruota istorijos ir muzikos pamoka

Lapkričio 20 dieną, 5a klasės mokiniai dalyvavo, atviroje, integruotoje istorijos ir muzikos pamokoje, kurią vedė mokytojos Aurelija V. ir Audronė P. Pamokos tema „ Pažinkime Suvalkiją“.
Mokinių mintys apie pamoką. Man patiko: „Dirbti drauge“ Mantas J. „Dirbti grupelėse“ Estela M. „ Kad visi buvo draugiški ir dirbo išvien“ Martynas M. „Klausytis kaip groja kanklėmis“ Justas B. „Vykdyti užduotis su draugais“ Lukas K., „Kad dainavom daug dainų „ Rytis K.
Nustebino: „Kad buvo daug staigmenų“ Gabrielė E., „Kad taip gražiai grojama kanklėmis“ Paulius B., „ Kad kanklių muzika gali taip gražiai skambėti“ Evaldas P., „ Kad dzūkai neturėjo kanklių“ Miglė B., „Kad mokytojos „ruošė namų darbus“- padarė obuolių sūrį ,  kepė naminę duoną, ir mus vaišino“ Aistė S.
Patyriau gerų emocijų kai: „ Dirbome komandomis“ Miglė D., „ Už atliktas užduotis gavome gerus įvertinimus“ Martynas M., „Mus pagyrė“ Darius B., „ Viskas sekėsi“ Denisas Š, „Grojo kanklėmis“ Aurelija J.
Norėčiau: „ Pakartoti šią pamoką“ Gabrielė E., „ Kad dar daug kartų būtų tokių pamokų“ Lukas Č., Jūratė J., Samanta S., Aistė S., Denis B., Gabrielė K., Deimantė M .
O visgi tai: „ Labai šaunus dalykas, nes gali padėti kitiems“ Evaldas P., „ Man padėjo įgauti naujų žinių“ Aušrinė K., „ Buvo labai smagu“ Jūratė J., „Buvo nuostabu“ Gabrielė E., „ Buvo viena įdomiausių ir smagiausių pamokų“ Samanta S.
5 a klasės mokiniai dėkojo mokytojoms už tai kad stengėsi ir surengė tokią smagią pamoką.

Aurelija Vinciūnienė ir Audronė Pečkienė

[nggallery id=92]