Informacinių technologijų konkursas Bebras 2014

2014 m. lapkričio 12-13 d. progimnazijoje vyko tarptautinis informacinių technologijų konkursas Bebras, kuriame dalyvauja gausus mokinių skaičius iš visos Lietuvos (šiais metais dalyvavo beveik 25000 mokinių). Mūsų mokyklą atstovavo 5-7 klasių mokiniai, kurie varžėsi dvejose amžiaus grupėse: kadetai ir juniorai. Norime pasidžiaugti puikiai mokinių rezultatais. Tarp 6 dalyvavusių Marijampolės savivaldybės mokyklų mūsų mokiniai užėmė šias vietas:
5-ų klasių grupėje Evaldas Paltanavičius užėmė 2 vietą Marijampolėje.
6-ų klasių grupėje Marius Danilevičius užėmė 1 vietą Marijampolėje ir parodė 4 rezultatą Lietuvoje. Šaunuolis!!!
7-ų klasių grupėje Karolina Karčiauskaitė užėmė 1 vietą, Judita Lukšytė 2 vietą, Aleksas Bagdonas 3 vietą tarp Marijampolės savivaldybės mokyklų.
Džiaugiamės gerai rezultatai, šaunuoliai 😉

Informacinių technologijų mokytojas Nerijus Mašalaitis