Festivalis „Vaikystės spalvos“ 2014

Gegužės 29 d. jau tryliktąjį kartą vyko Marijampolės savivaldybės  vaikų sakralinės ir chorinės muzikos festivalis „Vaikystės spalvos“ 2014. Šis festivalis skirtas vaikų gynimo dienai paminėti ir kaip graži įžanga prasidedant Marijampolės miestų dienų šventei. Kiekvienais metais šventėje dalyvauja daug chorų iš įvairių Marijampolės savivaldybės mokyklų. Mūsų mokyklos du chorai – jaunių ir jaunučių, vadovaujami muzikos mokytojos Audronės Pečkienės  gausiai dalyvavo šioje šventėje. Festivalis prasidėjo M. Arkangelo bažnyčioje, kur chorai atliko sakralinės muzikos kūrinius. Po Šv. Mišių visi drauge ėjome į „Ryto“ pagrindinę mokyklą. Kartu su kitų mokyklų mokiniais dainavome paruoštą chorinių dainų repertuarą, o taip pat stebėjome ir kitus įvairius pasirodymus. Šventinį sveikinimą  „Mergaitės prašymas“ padainavo ir mūsų mokyklos 2c kl. mergaičių trio. Na ir kaip visada šventės pabaigoje visiems nuotaika buvo gera, nes vaikų laukė  saldžios dovanėlės – ledai ir saldainiai J Su gera nuotaika į mokyklą grįžome dainuodami.
chorai 1 chorai